Mazowieści

Wiadomości z Warszawy i Mazowsza

Ciało kobiety przy metrze w centrum Warszawy

<

Ciało kobiety przy metrze w centrum Warszawy


We wtorek u zbiegu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej przy metrze Świętokrzyska znaleziono ciało kobiety. Według ustaleń policji kobieta najprawdopodobniej wypadła z okna wieżowca.


Według doniesień portalu Radiozet.pl, po godz. 20.00 na chodniku przy metrze znaleziono ciało kobiety. Warszawski Transport Publiczny zdecydował o zamknięciu jednego z wejść do metra, publikując przy tym komunikat:


„Z powodu zdarzenia w pobliżu wyjścia ze stacji metra Świętokrzyska na południowo-wschodnim narożniku skrzyżowania ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej powyższe wyjście zostało zamknięte”


Jak na razie, nie wiadomo, co było przyczyną tragedii – młoda kobieta miała wypaść z siódmego piętra.

>

Redakcja poleca

Czytaj dalej

  1. 01

  2. 02

  3. 03

  4. 04

  5. 05

Kalendarz

Newsletter

Najważniejsze wiadomości z Warszawy i Mazowsza. Jedna poranna wiadomość, zero spamu.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Jedna poranna wiadomość, zero spamu. Wypiszesz się w każdej chwili.

Głos mieszkańców

Masz temat dla redakcji? Opisz sprawę, zgłoś interwencję albo wyślij lokalny trop. Czytamy każdą wiadomość od mieszkańców.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Najlepiej podaj miejsce, kontekst i kontakt zwrotny. To przyspiesza reakcję redakcji.

Wideo i podcasty


Otwórz kanał