Mazowieści

Wiadomości z Warszawy i Mazowsza

Klub Mola Książkowego na Pradze

<

Klub Mola Książkowego na Pradze


31 maja (środa) o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Mola Książkowego. Wstęp wolny.


Okazuje się, że istnieją jeszcze na tym świecie prawdziwi, książkowi „mole”, którzy niekoniecznie są na wymarciu. Zdawać by się mogło, że era ekranu wypiera erę kartki. Okazuje się, że nic podobnego – lwia część czytelników kocha obcować z książką i wąchać zapach „świeżego papieru” z drukarni.


Jak się okazuje, „mole” mają miejsce regularnych spotkań – jest nim Centrum Promocji Kultury na Pradze Południe, ulica Podskarbińska 2. Amatorzy literatury spotykają się raz w miesiącu, aby „omówić” najciekawsze tytuły czy porozmawiać o ciekawych autorach, a spotkania są organizowane tematycznie.


Oczywiście, jeżeli ktoś nie ma wiedzy na temat danej pozycji książkowej, mimo wszystko równie chętnie jest przez organizatorów zapraszany.

Tematem najbliższego spotkania będzie „Zanim wystygnie kawa” Toshikazu Kawaguchi.


Wstęp wolny.


Grafik kolejnych spotkań wygląda następująco:


  • 26 kwietnia – „Empuzjon” Olga Tokarczuk

  • 31 maja – „Zanim wystygnie kawa” Toshikazu Kawaguchi

  • 28 czerwca – „Cień kata” Gene Wolfe


Oczywiście, każdy może zaproponować również własne pozycje książkowe, czy autorów, których lubimy.

>

Redakcja poleca

Czytaj dalej

  1. 01

  2. 02

  3. 03

  4. 04

  5. 05

Kalendarz

Newsletter

Najważniejsze wiadomości z Warszawy i Mazowsza. Jedna poranna wiadomość, zero spamu.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Jedna poranna wiadomość, zero spamu. Wypiszesz się w każdej chwili.

Głos mieszkańców

Masz temat dla redakcji? Opisz sprawę, zgłoś interwencję albo wyślij lokalny trop. Czytamy każdą wiadomość od mieszkańców.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Najlepiej podaj miejsce, kontekst i kontakt zwrotny. To przyspiesza reakcję redakcji.

Wideo i podcasty


Otwórz kanał