Mazowieści

Wiadomości z Warszawy i Mazowsza

Otwarcie stacji uzdatniania wody w Ostrowi Mazowieckiej

<

Otwarcie stacji uzdatniania wody w Ostrowi Mazowieckiej


6 października o godz. 12:00 otwarto nową stację uzdatniania wody w Ostrowi Mazowieckiej. Koszt inwestycji to 19 132 547 zł.


Czym jest stacja uzdatniania wody? To obiekt stosowany w inżynierii sanitarnej do oczyszczania wód gruntowych, czyli doprowadzenia zanieczyszczonej wody do stanu czystości wymaganego dla danego zastosowania.


Otwarcie stacji w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczęło się poświęceniem nowopowstałego obiektu, który wizytowali zebrani goście. Uroczystość odbyła się na terenie Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Sikorskiego 39 A. Następnie uczestnicy zapoznali się z technologią obiektu i mieli możliwość go zwiedzić.


Nowo otwarty obiekt został wyposażony w zaawansowane technologie, które umożliwią mieszkańcom dostęp do lepszej jakości czystej i bezpiecznej wody.

>

Redakcja poleca

Czytaj dalej

  1. 01

  2. 02

  3. 03

  4. 04

  5. 05

Kalendarz

Newsletter

Najważniejsze wiadomości z Warszawy i Mazowsza. Jedna poranna wiadomość, zero spamu.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Jedna poranna wiadomość, zero spamu. Wypiszesz się w każdej chwili.

Głos mieszkańców

Masz temat dla redakcji? Opisz sprawę, zgłoś interwencję albo wyślij lokalny trop. Czytamy każdą wiadomość od mieszkańców.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Dane osobiste

Najlepiej podaj miejsce, kontekst i kontakt zwrotny. To przyspiesza reakcję redakcji.

Wideo i podcasty


Otwórz kanał