<
Warszawiaki roku 2022 r.
Urząd Miasta St. Warszawy ogłosił w ostatnich dniach, że ruszyło głosowanie w plebiscycie „Warszawiaki 2022”. Jest to 7 edycja, mimo że swoją pierwsza odsłonę miał jeszcze w 2014 r. Wynika to z tego, że w latach 2020 – 2021 wstrzymano organizację tego konkursu.
Kategorie, na które można głosować od 13 do 28 lutego prezentują się następująco:
-
Kawiarnia roku
-
Restauracja roku
-
Sport roku
-
Kultura roku
-
Rozrywka roku
-
Dzielnica roku
-
Inicjatywa roku
-
Zdjęcie roku
-
Wydarzenie roku
-
Warszawiak roku
Głosowanie odbywa się na stronie www.warszawiaki.pl. Swój głos możemy oddać na 1 z 10 kandydatów w każdej kategorii. Wyjątkiem jest tu głosowanie w ramach kategorii „Dzielnica Warszawy” gdzie do wyboru mamy aż 18 dzielnic. A czy Wy macie swoich faworytów, na których zamierzacie zagłosować? Zapraszamy do dzielenia się tym w komentarzach.
>

